• Kangur

• W czwartek 16.03.2023 po raz kolejny w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Konkurs: „Kangur Matematyczny”. Uczniowie w ciszy i skupieniu przez 75 minut zmagali się z zadaniami matematycznymi.  Czekamy na wyniki. D.W

• Laborki - warsztaty naukowe dla dzieci

• Dziś nasza sala przedszkolna zamieniła się w prawdziwe labolatorium, gdzie dzieci tworzyły kolorowe slimy. Galeria zdjęć pokazuje tylko namiastkę emocji towarzyszących dzieciom podczas warsztatów. Dziękujemy pani Marcie za wspólnie spędzony czas #Laborki

• EKO-bałwanek

• 9 marca 2023 roku odbyło się rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Techniczno-Przestrzennego "Eko-bałwanek". Głównymi celami konkursu było propagowanie postaw proekologicznych, zapoznanie z pojęciem recyklingu, zachęcanie do segregacji odpadów oraz kreatywne spędzenie czasu z rodziną. Nasze rodziny wykazały się ogromną fantazją i pomysłowością. Eko-bałwanki zostały wykonane starannie i solidnie. Wykorzystano przeróżne materiały wtórne. Wszystkie prace zostały nagrodzone.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy do oglądania galerii, gdzie znajdują się wszystkie prace konkursowe.

• 8 marca

• Wszystkim Paniom: Małym i Dużym,

nawet gdy się słońce chmurzy,

Chłopcy dzisiaj ślą życzenia:

Radości, uśmiechu i marzeń spełnienia!

• Dzień Piegów

• “Piegi są małe, Piegi są duże, Piegi odnajdziesz w każdej naturze. Piegi są kolorowe, ładnie ozdabiają, najładniej jednak na buziach wyglądają”.

1 marca na buziach wszystkich przedszkolaków pojawiły się piegi. Taki dzień był obchodzony w naszym przedszkolu po raz pierwszy. Dzieci poznały piegowatych bohaterów takich jak: Pan Kleks, Pippi Langstrumpf czy Ania z Krainy Lodu. Przy okazji poruszaliśmy ważny temat tolerancji.

• Święto Szkoły

• 12 lutego to dzień urodzin Franciszka Barcza. Jest to okazja dla naszej społeczności, aby oddać cześć Patronowi naszej Szkoły.W tym roku wspomnienie na temat Franciszka Barcza oraz konkurs wiedzy o Szkole w Butrynach przygotowali uczniowie klasy Ósmej.

Niedziela 05.05.2024