• Dzień dokarmiania zwierzyny leśnej

• 11 lutego obchodzony jest Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. Dzień ten ma na celu zachęcenie ludzi do pomocy zwierzętom. Dzięki leśnikom z Nadleśnictwa Nowe Ramuki wiemy, jak robić to we właściwy sposób.

• Międzynarodowy Dzień Pizzy

• Święto pizzy, które wypada 9 lutego to dobra okazja, aby dowiedzieć się więcej o historii tego lubianego przez prawie wszystkich dania.

Przedszkolaki podczas zajęć.

• Rodzinny Konkurs Plastyczny EKO-bałwan

• Przedszkole Samorządowe w Butrynach zaprasza wszystkie przedszkolaki wraz z rodzicami do udziału w zimowym EKO-konkursie. Nawiązując do tematyki zimowej prosimy Was o wspólne stworzenie z dziećmi EKO-bałwana. Bałwanki można uszyć, namalować, wykleić, posklejać z różnych odpadków.

Podpisane prace przynosimy do 28.02.2023. Liczymy na Waszą kreatywność!!!

• Dzień Babci i Dziadka

• Z tej okazji przybyli do naszej placówki zacni Goście, którzy podziwiali wspaniałe występy swoich wnuczek i wnuków. Były tańce, śpiewy, recytacja, gra aktorska i popisy gry na instrumentach. Było śmiesznie, wesoło, wzruszająco... Na koniec tradycyjne "Sto lat" i upominki dla ukochanych Babć i Dziadków.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy zdrowia i ... do zobaczenia za rok!

Występy dzieci podczas uroczystości.

• Zima u Kubusia Puchatka

• "Zima u Kubusia Puchatka" - spektakl interaktywny na podstawie przygód Kubusia Puchatka według A.A. Milne w wykonaniu artystów Studia Małych Form Teatralnych ART-RE z Krakowa. Występ poruszał tematykę zmian zachodzących w przyrodzie zimą, a bohaterowie bajki angażowali i zapraszali małych widzow do współtworzenia spektaklu.

• Noworoczne spotkanie z muzyką

• Koncert pt. "Na Mariackiej Wieży" przybliżył nam historię hejnału mariackiego oraz tańce dworskie i ludowe. Bawiliśmy się podczas spotkania doskonale!

Sobota 18.05.2024