• Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj!

• Nasza placówka bierze udział w ogólnopolskiej kampanii społecznej #FundacjiDbamoMójZasięg pt. "Idą święta, nie o SMS-ie, lecz o kartce pamiętaj", której celem jest zwrócenie uwagi na ważność relacji międzyludzkich w świecie zdominowanym przez nowe technologie. Uczniowie i przedszkolaki wypełnili kartki oraz wysłali je do bliskich. Mamy nadzieję, że już dotarły!

Kartki przygotowane przez uczniów.

• Rodzinne warsztaty świąteczne

• Na pewno dzieci zapamiętają te szczególne warsztaty przeprowadzone w naszej placówce. Przecież nic nie przebije wspólnie spędzonego czasu ze swoimi Rodzicami, gdy razem przygotowuje się świąteczne dekoracje.

Rodzinne warsztaty w świetlicy wiejskiej w Butrynach.

• Mamy to !

• Już w środę dostarczymy do Hospicjum Stacjonarnego dla Dzieci Caritas w Olsztynie dary, które zakupiliśmy z funduszy pozyskanych z kiermaszu ciast. Są to bardzo potrzebne kołdry obciążeniowe, płyny do płukania jamy ustnej, mokre chusteczki. Dziękujemy firmie Tom-Bech Kołdeki obciążeniowe za piękne kołdry z bonusami. Jeszcze raz składamy podziękowania licznej grupie Rodziców i Dzieci zaangażowanych w akcję !

Dary dla hospicjum.

• Mikołajki w klasach 1-3

• Uczniowie klas 1-3 odwiedzili Pracownię Świętego Mikołaja. Po wysłuchaniu świątecznej bajki i opowieści o pracy w warsztacie Mikołaja, dzieci własnoręcznie wykonały piękne, porcelanowe ozdoby na choinkę. Dziękujemy Strefa Przygody za świetnie przeprowadzone zajęcia.

Uczniowie w Fabryce Przygód.

• Magiczne spotkanie z Mikołajem u przedszkolaków :-)

Spotkanie przedszkolaków z Mikołajem.

• Dar Serca

• Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariatu DAR SERCA, przeprowadzili 21. Ogólnopolską Zbiórkę Żywności Caritas w dniach 2 i 3 grudnia w hipermarkecie Carrefour w Olsztynie. Dziękujemy !

Uczniowie biorący udział w zbiórce.

• Oto są!

• Nasi młodzi, piękni i ambitni uczniowie. To ta wspaniała piątka podjęła wysiłek przygotowań do wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Etap szkolny już za nimi. Czekamy na weryfikację ich prac. Mamy nadzieję, że jeszcze o nich usłyszycie. Konkurs matematyczny - Zuzanna i Krzysztof. Konkurs języka polskiego - Maria. Konkurs języka angielskiego - Gabriela i Jacek.

• Zabawa andrzejkowa w przedszkolu

• Andrzejki u przedszkolaków to dzień radosnych zabaw i wróżb, w których dzieci mogły poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość :-)

Zabawy andrzejkowe dzieci z przedszkola.

Niedziela 19.05.2024