• XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

• Nasi uczniowie klas 3-6 wykazali się perfekcyjną znajomością tabliczki mnożenia i dzielenia oraz doskonałym refleksem. Szczególne gratulacje dla najmłodszych. Egzaminy, zabawy matematyczne i całą akcję edukacyjną przeprowadziliśmy dzięki organizatorowi ŚDTM - Wydawnictwu Kart Grabowskiego.

• Witaminki

• Najmłodsi z wielkim zaangażowaniem biorą udział w najzdrowszym projekcie edukacyjnym promującym zdrowe nawyki żywieniowe „Witaminki”.

• Witamiki

• Nasze przedszkole bierze udział w projekcie edukacyjnym promującym zdrowe nawyki żywieniowe „Witaminki”. Chcemy kształtować u dzieci już od najmłodszych lat kulturę spożywania zdrowych posiłków, w których będą królować warzywa. Za nami Dzień Pomidora i Dzień Dyni. Dziś obchodziliśmy Dzień Buraka. Z buraków, które przynieśliśmy panie kucharki ugotowały przepyszną zupę buraczkową

• Mali patrioci

• 11 listopada 1918 roku był bardzo szczęśliwym dniem dla wszystkich Polaków. Właśnie tego dnia po 123 latach niewoli, Polska odzyskała niepodległość. Dlatego co roku 11 listopada obchodzimy nasze Święto Narodowe – Święto Niepodległości. Cała społeczność przedszkolna o 11.11 odśpiewała Hymn Narodowy przyłączając się do akcji MEN #SzkołaDoHymnu.

• Pasowanie na przedszkolaka

• 27 października 2023 r. odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość Pasowania na przedszkolaka. Mali artyści zaprezentowali przygotowane z dużą starannością wiersze, piosenki oraz tańce. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania. Pani Dyrektor, Małgorzata Kwiatkowska, przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki.Gratulujemy naszym wspaniałym przedszkolakom!

• Ogólnopolski Program Profilaktyczny „Godzina dla Młodych Głów”

• Informujemy, że w roku szkolnym 2023/2024 nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim Programie Profilaktycznym "Godzina dla Młodych Głów". Projekt jest inicjatywą fundacji UNAWEZA założonej przez Martynę Wojciechowską.

W ramach programu będą realizowane cykliczne zajęcia z uczniami. Tematyka zajęć będzie dostosowana do wieku dzieci i będzie obejmowała zagadnienia z szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia psychicznego.

Link do strony głównej Programu "Godzina dla Młodych Głów":

• Dzień kundelka

• Dzień Kundelka to nieformalne, lecz ważne święto. 25 października obchodzą je wszystkie wielorasowe pieski. Dlaczego ta data? Jest to dzień po rocznicy wejścia w życie polskiej ustawy o ochronie zwierząt. Z tego powodu ustanowiony został w tym czasie Dzień Ustawy o Ochronie Zwierząt. Cały październik jest w Polsce miesiącem poświęconym dobroci wobec zwierząt.

Wtorek 07.05.2024