• Gminny Konkurs Języka Angielskiego

******************************************************************************************************

W IV Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w 2016 roku nasi reprezentanci zajęli odpowiednio II miejsce - Hanna Klewiado z VI kl i III miejsce - Mateusz Czaplicki z V klasy. Wśród naszych reprezentantow był także Piotr Tumłowski z V klasy.

Fakt, że od pierwszej edycji konkursu jest dla naszych uczniów miejsce na podium, jest dla nas bardzo pokrzepiający.

A.K.

Po raz kolejny I miejsce w III Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w 2015 roku zajął Michał Raszkowski. Tym razem z klasy VI.

10 czerwca 2014r. w Szczęsnem odbył się II Gminny Konkurs Języka Angielskiego. Reprezentowali nas Natalia Popławska i Michał Raszkowski z V klasy oraz Adam Szepanski z VI klasy. Najlepszym z najlepszych w gminie okazał się Michał Raszkowski. Uzyskał 38 z 40 możliwych punktów, dzięki czemu zdystansował pozostałych uczestników i zajął I miejsce. Reprezentantów przygotowywała pani Aleksandra Klewiado.

A.K.

W I Gminnym Konkursie Języka Angielskiego reprezentujący nas Szymon Tołpa zajął II miejsce. Opócz Szymona do konkursu stanęły Zofia Klewiado i Katarzyna Kościukiewicz.