• Szkolny Konkurs Szybkiego Czytania

•  2017 rok

14 marca uczniowie, którzy chcieli  dowiedzieć się, jak szybko czytają w ciągu 1 minuty i sprawdzić, czy czytają ponad poziom swojej grupy wiekowej wzięli udział w XIII Szkolnym Konkursie Szybkiego Czytania. Spośród wielu chętnych wyłoniono uczniów najszybciej czytających w szkole: I miejsce zajął pierwszoklasista Wojtek Klewiado z wynikiem 51 wyrazów ponad poziom grupy wiekowe, II miejsce  pierwszoklasistka Dominika Kulas  (+ 44 wyrazy),  III miejsce należało do ucznia klasy IV Jakuba Żuchowskiego  (+ 37 wyrazów) i IV miejsce zdobyła uczennica klasy V Aniela Archacka  (+ 34 wyrazy).  Gratulujemy również Krystynie Archackiej z klasy II, Erykowi Raczkowskiemu z klasy III i Jakubowi Pawlicy z klasy VI, którzy najszybciej czytają w swoich klasach.

D.W.

Najszybsze czytelniczki w 2016 roku to:

Aniela Archacka z IV klasy

Roksana Zuśka z V klasy

Angelika Wińska z VI klasy.

******************************************************************************************************************************************************

25 i 26 marca 2014r. został przeprowadzony  XI Szkolny Konkurs Szybkiego Czytania. Mistrzynią szybkiego czytania w kategorii klas I-III została Agata Klewiado z kl. II (20 wyrazów ponad poziom wiekowy), a w kategorii klas IV-VI -  Maja  Kwiatkowska z klasy V (40 wyrazów ponad poziom ).

Konkurs przygotowały i przeprowadziły panie Elżbieta Kolada i Dorota Wojciechowska.

A.K.